Henkilökunta

Ympäristökasvatusjärjestö FEE Suomi

Lintulahdenkatu 10, 5. krs
00500 Helsinki
puh. 09 4541 8151
toimisto@feesuomi.fi

Y-tunnus: 1057125-3
Verkkolaskutus

Sinikka Kunttu | Ympäristökasvatusjärjestö FEE Suomi

Sinikka Kunttu

Toiminnanjohtaja

  • FEE Suomen toiminnan kehittäminen
  • Järjestöviestintä
  • Yhteistyö ja kumppanuudet
  • Vaikuttamistyö

puh. 050 329 3388
sinikka.kunttu@feesuomi.fi

Petra Tallberg | Ympäristökasvatusjärjestö FEE Suomi

Petra Tallberg

Järjestöassistentti

  • Osallistujaneuvonta
  • Ruotsinkieliset materiaalit ja viestintä
  • Osallistujarekisteri
  • Laskutusasiat

puh. 045 123 8419
petra.tallberg@feesuomi.fi

Iitu Kiminki | Ympäristökasvatusjärjestö FEE Suomi

Iitu Kiminki

vs. Vihreä lippu -ohjelmapäällikkö

  • Vihreä lippu -ohjelman
    kehittäminen, materiaalit
    ja viestintä
  • Kansainvälinen
    Eco-Schools-yhteistyö

puh. 050 441 2334
iitu.kiminki@feesuomi.fi

Pihla Salminen                                                                        Aino Alasentie

Ulkoluokkapäivän kampanjakoordinaattori                                                               Vihreä lippu -päällikkö (opintovapaalla)


puh. 050 469 8499
pihla.salminen@feesuomi.fi

 

 

 

Ole yhteydessä!

Invalid Email

Suomen Ympäristökasvatus Oy

​Mannerheimintie 113 (5. krs)
00280 Helsinki​

Marketta Viljasaari

Toimitusjohtaja,
Green Key -ohjelmajohtaja


puh. 045 600 9250
marketta@greenkey.fi

Hanna Liappis

Green Key -yhteyspäällikkö


puh. 050 566 8733
hanna@greenkey.fi

FEE Suomi

Ympäristökasvatusjärjestö
FEE Suomi
Lintulahdenkatu 10, 5. krs

00500 Helsinki

+358 9 4541 8151
toimisto@feesuomi.fi
Y-tunnus 1057125-3